Laden Activiteiten

Activiteiten Search and Views Navigation

Activiteit Views Navigation

Activiteiten in november 2019

Notice: Utilizing the form controls will dynamically update the content

Calendar of Activiteiten

Calendar of Activiteiten
maandagdinsdagwoensdagdonderdagvrijdagzaterdagzondag
28
29

Margriet/De Dolfijn – Hooge Nesse – Groep 3 t/m 8

31
1
2
3

Toermalijn/Julianaschool – Kabouterdans – Groep 1&2

KC de Bron / Dolfijn HVM – museum – groep 3 t/m 5

KC de Bron / Dolfijn HVM – Museum – groep 6 t/m 8

De Tandem – Boksen – Groep 5&6

KJS/De Rank – Dans – groep 3/4

Twee wieken / De kim – theater – groep 3 t/m 5

Twee wieken / de Kim – Theater – groep 6 t/m 8

Toermalijn/Impuls – Boksen – Groep 5&6

Develhoek/Notenbalk – Kabouterdans – Groep 1&2

Develhoek / KC Notenbalk – groep 3 t/m 5 – museum

Twee Wieken/De Kim – Hooge Nesse – Groep 3 t/m 8

Twee wieken / kc de Kim – groep 3 t/m 5 – tekenen

Twee wieken Roerdomp / KC de Kim – groep 6t/m8 – Grafiti spray paint

9
10

KC de Bron / Dolfijn HVM – museum – groep 3 t/m 5

KC de Bron / Dolfijn HVM – Museum – groep 6 t/m 8

Toermalijn/Julianaschool – Kabouterdans – Groep 1&2

De Tandem – Boksen – Groep 5&6

Margrietschool/Dolfijn Laurensvliet – theater – groepen 3 t/m 6

Margrietschool/Dolfijn Laurensvliet – cultureel erfgoed – groep 7/8

KJS/De Rank – Dans – groep 3/4

Steenenkamer – Trixxs – Groep 3 t/m 6

Develhoek/Notenbalk – Kabouterdans – Groep 1&2

Develhoek / KC Notenbalk – groep 3 t/m 5 – museum

Develhoek / KC Notenbalk – groep 6 t/m 8 – museum

De Rank/KJS – Je fitste zelf challenge – Groep 7&8

Twee Wieken/De Kim – Hooge Nesse – Groep 3 t/m 8

Twee wieken / kc de Kim – groep 3 t/m 5 – tekenen

16
17

KC de Bron / Dolfijn HVM – museum – groep 3 t/m 5

KC de Bron / Dolfijn HVM – Museum – groep 6 t/m 8

Julianaschool/Toermalijn – Kabouterdans – Groep 1&2

De Bron/De Dolfijn – Je fitste zelf challenge – Groep 7&8

De Tandem – Boksen – Groep 5&6

Margrietschool/Dolfijn Laurensvliet – theater – groepen 3 t/m 6

KJS/De Rank – Dans – groep 3/4

Steenenkamer – Trixxs – Groep 3 t/m 6

Develhoek/Notenbalk – Kabouterdans – Groep 1&2

Develhoek / KC Notenbalk – groep 3 t/m 5 – museum

Develhoek / KC Notenbalk – groep 6 t/m 8 – museum

De Rank/KJS – Je fitste zelf challenge – Groep 7&8

Twee Wieken/De Kim – Hooge Nesse – Groep 3 t/m 8

Twee wieken / kc de Kim – groep 3 t/m 5 – tekenen

23
24

Julianaschool/Toermalijn – Kabouterdans – Groep 1&2

KC Juliana / Toermalijn – groep 3/4 – Blokfluitles

KC Juliana / Toermalijn Emmastraat – groep 5/6 – muziek

De Tandem – Boksen – Groep 5&6

De Bron/De Dolfijn – Je fitste zelf challenge – Groep 7&8

Impuls/Toermalijn – Hooge Nesse – Groep 3 t/m 8

Steenenkamer – Trixxs – Groep 3 t/m 6

Develhoek/Notenbalk – Kabouterdans – Groep 1&2

KJS/De Rank – Dans – groep 7/8

Twee Wieken/De Kim – Hooge Nesse – Groep 3 t/m 8

Twee wieken / kc de Kim – groep 3 t/m 5 – tekenen

Twee wieken Roerdomp / KC de Kim – groep 6t/m8 – Grafiti spray paint

30
1
+ Exporteer Evenementen